Casa De Campo Com Linda Vista E Cinema
De gesitueerde in Bom Jesus dos Perdões Casa De Campo Com Linda Vista E Cinema Bom Jesus dos Perdões is gesitueerd op 4 km afstand van de Morro Pedra Grande en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Pedra Coracao is binnen 10 minuten rijden hier vandaan gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Barrocao waterval, gelegen op slechts 1 km ervandaan.
De 1-badkamer villa biedt uitzicht over de tuin.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van dit vakantiehuis.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa De Campo Com Linda Vista E Cinema?
Gasten van Casa De Campo Com Linda Vista E Cinema kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Casa De Campo Com Linda Vista E Cinema van de luchthaven Guarulhos?
De luchthaven Guarulhos en Casa De Campo Com Linda Vista E Cinema liggen op een afstand van 70 km van elkaar. - ❓
Is er een keuken in Casa De Campo Com Linda Vista E Cinema?
Een ingerichte keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa De Campo Com Linda Vista E Cinema. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis.